פרויליך פרחי

שאלות במאגר

שאלות ותשובות > מאגר

שאלה:
שלום סיימתי טיפול בתביעה נגד ביטוח לאומי והם קבעו 70 אחוז נכות צמיתה מעבודה כולל תקנה 15 ואני מקבל כהיום 4000 עכשיו בגין רשלנות מהמעסיק אני אמור לתבוע את הביטוח שלו הםגיעה שלי ביד ימין הלא דומננטית אני בן 35 שאלה 1 האם אני יכול לעבוד במשרד עם תלוש ולא תפגע הקצבה של ביטוח לאומי שאלה 2 אני הולך לתבוע את המעסיק בגין רשלנות כמה בערך ייקח זמן טיפול בתביעה שאלה 3 האם האם יש אפשרות שהתביעה תבלע והפיוצי שאקבל יופחת כולו מביטוח לאומי ולא יישאר יתרה שאלה 4 האם הסכום שמתחיל לדרוש העורך דין מהמעסיק יהיה פחות מסכום הגמלאות שאני אמור לקבל ואם כן איך עורך הדין אמור לקבל את שכר הטרחה שלו 
17/11/2017

שאלה:
אימי קיבלה מרשם ללקיחת אלקטרוסין ללא שום סיבה, היא סובלת כיום מדכדוך, שיכחה, וחוסר תיאבון, עד כדי שהיא יכולה לשכוח את הדרך הבייתה וגם לא לאכול ימים שלמים חוץ מקפה ועוגייה, בעקבות כתבה שקראתי שחלק מתופעות הלוואי של התרופה הזאת היא דכדוך, ובביקורי איתה אצל פסיכיאטר הוא אמר לי שהסיבות למצב שלה הוא דכדוך. אשמח לשמוע את חוו"ד בעיניין. כי באם זה אכן כתוצאה מכך הרי שחייה וחיינו נהפכו לבלתי נסבלים תודה 
13/11/2017

שאלה:
שלום, עברתי תאונת דרכים במסגרת השירות הקבע הצבאי ב2012. השתחררתי במרץ 2015. אני מחפש עורך דין שידע לנווט נכון על מנת למצות זכויותיי אל מול קצין התגמולים או בהליך נזיקי. תודה. 
04/11/2017

שאלה:
שלום רב! אני מורה במקצועי. לפני כשנתיים טיפסתי על כסא , שהיה רעוע כדי להדליק את המזגן בכיתה( לא היה בנמצא שלט להדלקתו) איבדתי את שיווי המשקל , נפלתי . תוך כדי הנפילה אחזתי בחוזקה בשולחן . הרגשתי כאב חד. בבדיקת mri נמצא קרע בכתף. הגשתי את המסמכים למוסד לביטוח לאומי( ללא ליווי עו"ד) לאר הגשת ערעור קבלתי פיצוי חד- פעמי ולא נקבעה לי דרגת נכות. כיום, אני סובלת מכאבים ביד ימין, חולשה בעיקר בשעות הלילה. כאבים לאחר שימוש במחשב. בדיקת מבחנים וכל מאמץ אחר. כולל, כתיבה על הלוח. שכן, לפי הוראות הרופא המומחה לכתף איני יכולה לאמץ את היד נעבר לטווח של 45 מעלות. חשוב לציין,כי בבדיקת מומחה כתף- טווחי התנועה שלי תקינים. ובכל זאת, התפקוד היומיומי שלי נפגע. מבקשת את עצתכם בשאלה: 1. האם יש כאן עילה לתביעה על רשלנות?( כיתה ללא שלט למזגן- וכך בשאר הכיתות\ כסאות רעועים?) 2. עילה לתביעה לדרגת נכות עקבות פגיעה בתפקוד? לטיפולכם המסור.  
01/11/2017

שאלה:
שלום, אם ועדה של ביטוח לאומי קבעה 10% נכות קבועה. במידה וערערתי, האם הועדה השנייה יכולה להוריד את הנכות? יש אופציה כזו שבסוף אקבל פחות מ- 10%? 
31/10/2017