פרויליך פרחי

שאלות במאגר

שאלות ותשובות > מאגר

שאלה:
נפגעתי בגבי בתאונת דרכים בדרכי חזרה מעבודה, השאלה האם אני תובע את הפוליסה שלי או של בעל הרכב הפוגע לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים? 
18/06/2017

שאלה:
נפגעתי בתאונת דרכים. אני עובד כמורה. נעדרתי רק 3 ימים בפועל למרות שהיה לי אישור מחלה ל שבועיים. נאלצתי עקב התאונה לעשות כ 18 טיפולים פיזיוטרפים. חברת הביטוח הציעה לי רק 7000 כולל שכר טרחת עו"ד. אני מרגיש שמגיע לי יותר. העו"ד סרב את ההצעה ומבקש ממני לשלם אגרה על סך של 703? הבהיר לי אחרי הגשת התביעה שכר הטרחה שלו יהיה שונה? האם זה נכון? לא קבל כל מקדמה ממני מראש. אין נזקים חוץ מכאבים שליוו ועדיין מלווים אותי. כמה אני אמור לקבל? איך מחשבים את הנזק?יש נוסחה בחוק,איך מחשבים ומשלמים בגין תאונות דרכים? 
31/05/2017

שאלה:
שלום , ביתי בת ה-7 עברה תאונת דרכים בהסעה לבית הספר , ב"ה רק מכות יבשות ולקחתי אותה לבית חולים והיינו 3 ימים בבית האם יש טעם לתבוע את הביטוח של ההסעה ? 
10/05/2017

שאלה:
יש לי 24 אחוזי נכות מגזזת ולא השלמתי את התביעות בנושא זה בנוסף פרקתי את הכתף לפני חודש אני בחופשת מחלה של 3 חודשים וכן נאמר לי שאהיה מוגבל בעבודה אני איש מזגנים וחשמלאי מוסמך  
22/04/2017

שאלה:
שלום, אתמול החניתי את רכבי בחניה של האיצטדיון האולימפי בהדר יוסף שבתל אביב. עיקמתי את קרסול שמאל תוך כדי ירידה מרכב .  זאת כתוצאה מכך שמעדתי על מדרגה שנוצרה בין 2 לוחות בטון שהונחו בגבהים שונים כתוצאה מרשלנות. פניתי למוקד רפואה דחופה של מכבי עשו לי צילומים ואיבחנו נקע בקרסול. 1. האם האירוע זה תאונת דרכים? 2. את מי עליי לתבוע וכיצד? 3. מה הפיצויים שאקבל? תודה, ניבר  
15/04/2017