פרויליך פרחי

שאלות במאגר

שאלות ותשובות > מאגר

שאלה:
יש לי 24 אחוזי נכות מגזזת ולא השלמתי את התביעות בנושא זה בנוסף פרקתי את הכתף לפני חודש אני בחופשת מחלה של 3 חודשים וכן נאמר לי שאהיה מוגבל בעבודה אני איש מזגנים וחשמלאי מוסמך  
22/04/2017

שאלה:
שלום, אתמול החניתי את רכבי בחניה של האיצטדיון האולימפי בהדר יוסף שבתל אביב. עיקמתי את קרסול שמאל תוך כדי ירידה מרכב .  זאת כתוצאה מכך שמעדתי על מדרגה שנוצרה בין 2 לוחות בטון שהונחו בגבהים שונים כתוצאה מרשלנות. פניתי למוקד רפואה דחופה של מכבי עשו לי צילומים ואיבחנו נקע בקרסול. 1. האם האירוע זה תאונת דרכים? 2. את מי עליי לתבוע וכיצד? 3. מה הפיצויים שאקבל? תודה, ניבר  
15/04/2017

שאלה:
שלום לך-אני מעוניין להגיש תביעה על מישהוא שהטעה אותי או יותר נכון רימה אותי בקנייתת נכס-האם תהיה מוכן לטפל על בסיס הצלחה? 
03/04/2017

שאלה:
שלום אני דיאב רוצה לשאול אותכם שאלה אני בדרך חזרה מהעבודה בהסעה ירדתי מההסעה ונדרסתי נשבר הירך שלי עברתי שמו לי פלטין והייתי מאושפז ארבע ימים השאלה היא אפשר לעשות את זה תאונת דרכים ותאונת עבודה ? מה אתם ממליצים ?  
01/04/2017

שאלה:
ביום ראשון ערב חג סוכות השני 23\10\16, סיימתי לעבוד בשעה שתיים וקבעתי עם זוג חברים לאכול במסעדת אבו אדהם שברחוב קרליבך 7 ת"א בסביבות השעה שלוש. בנסיעתי לשם מרחוב כרמיה שם גרתי, עברתי במעבר 1108 שבין רחוב סעדיה גאון ורחוב צקלג, על הכביש כיוון שאין שם מידרכה מסודרת לנסיעת אופניים. מעבר זה הוא בירידה מכיוון הנסיעה שלי והוא קצר, ככה שאיך שנכנסתי אליו מיד הסתכלתי קדימה לראות שלא מגיעה מכונית ממול. בנוסף בזווית הירידה היה קשה להבחין בבור גדול פעור לרווחה. ברגע אחד עפתי קדימה כאשר האופניים נעצרו לגמרי. לא הבנתי מה קרה ורק כשקמתי הבחנתי בבור מאחורי. הגלגל נכנס לבור ובגלל הזווית השלילית עפתי קדימה באחת. בהמשך ישבתי במסעדה עם חבריי אכלתי קצת ומשהבחנו שידי השמאלית (היד החזקה שלי) מתנפחת והכאב חזק, ארזתי את האוכל וחברה שלי שהייתה בארוחה בתל אביב במסעדה אחרת הגיעה לאסוף אותי יחד עם אחותה אז נסענו ל"טרם" אשדוד לרפואה דחופה, שם צילמו את ידי וקבעו כי זהו שבר בעצם הסירה, שבר המצריך לכל הפחות שמונה שבועות של גבס בהם יש צורך במעקב רופה ממומחה (ערכתי חמישה צילומים סך הכול, כולל CT) והחלמה ארוכה, שנמשכת עד עכשיו. כעבור יומיים מהמקרה ביקרתי את הבור וצילמתי. כעבור ארבע ימים, הגעתי שוב והבור כבר היה מכוסה. (הכול מתועד, כולל התראה של אזרח מפני הבור ומענה של העירייה אליו). במכתב תביעה לפיצויים עיריית תל אביב האשימה אותי בנפילה. דרך אגב אני רוכב כבר שנים בשטח ובאותו זמן גם עבדתי בחנות אופניים מובילה... במשך חודשיים לא יכולתי לכתוב, לבשל ולרחוץ כלים, לנהוג או לנגן. האם תסכימו לטפל במקרה שלי בחיוב על בסיס הצלחה? אני סטודנט לתואר שני בירושליים ועובד במשרת סטודנט ברשות מקרקעי ישראל. הכסף אינו חברי הטוב ביותר כרגע. שמעתי עליכם דברים מעולים בתחום.  
20/03/2017