פרויליך פרחי

שאלות במאגר

שאלות ותשובות > מאגר

שאלה:
שלום רב לפני כחודש נפצעתי בברך בעת משחק כדורסל בליגה למקומות עבודה הבנתי שזה נחשב תאונת עבודה. לאחר בדיקת MRI נמצא קרע במינסקוס וברצועה הצולבת איני יכול לחזור לעבודה כרגע שאלתי היא האם ניתן להתחיל טיפול אצל עורך דין או שזה מוקדם מידי תודה מראש  
25/02/2015

שאלה:
אחותי עברה תאונת דרכים קשה לפני חצי שנה וקיים חשש לנכות אורטופדית. התאונה אינה תאונת עבודה. במידה ואחותי תגיש תביעה לנכות כללית לביטוח לאומי ובהנחה שהועדה הרפואית תקבע לה אחוזי נכות, האם קביעת הועדה בעניין שיעור הנכות תחייב את בית המשפט בתביעה שתוגש נגד חברת הביטוח? 
08/02/2015

שאלה:
לפני מספר שנים שילמתי ממיטב כספי עבור טיפול שיניים מלא בהרדמה מלאה. הגיע היום, הרדימו אותי, אך לא הצליחו להחדיר לי זונדה לאף (להנשמה) מכיוון שגילו שיש לי מחיצה באף. כתוצאה מכך "שרטו" לי את הגרון ובמשך כשבועיים לא יכולתי לדבר, לאכול ולשתות. לאחר מכן ביצעו לי טיפולי שיניים בצורה רגילה. כיום אני ממש לא מרוצה מהטיפולים שקיבלתי. כתרים נופלים וכו`.. האם ניתן לתבוע על רשלנות רפואית? 
03/02/2015

שאלה:
האם ניתן לתבוע את ביטוח לאומי על בזיון בית משפט בדבר אי קיום פסק דין בתביעת נכות כללית? האם ניתן בנוסף לדרוש קנס או פיצוי מביטוח הלאומי 
03/02/2015

שאלה:
תלמיד נפגע בשל רשלנות של אחר. התלמיד קיבל פיצוי ממבטחת "תאונות אישיות" לתלמידים. אותה מבטחת, ביטחה גם את המזיק עצמו בשל רשלנותו. האם המבטחת יכולה להשתבב על המזיק, בגין מה ששלמה לתלמיד, במסגרת "תאונות אישיות" ?  
30/01/2015