פרויליך פרחי

שאלות במאגר

שאלות ותשובות > מאגר

שאלה:
שלום רב , בני בן 7 היה יחד עם הכיתה ביום כיף (בפארק מגלשות מים) נפגע ושבר עף במגלשה בהתנגשות מקרית עם ילד אחר . עבר תפירות בפנים,תיקון שבר עף. האם יש עניין בפתיחת תיק תביעת פיצועים ? 
18/06/2015

שאלה:
אשתי בשלה חציל על כיריים גז זכוכית חציל לפתע נישמע כול פיצוץ שכול הזכוכית התפוצצה הזמנו את השירות טכנאי של חברת השירות והוא אמר שזה שבר ולא מגיע לי פיצוי האים אני יכול לתבוע את חברת השירות שיבאו לי גז חדש בגלל שזה לא שבר אלה פיצוץ של כרים גז  
17/06/2015

שאלה:
שלום רב, לפני כשמונה ימים בעת שטיילתי בקניון עם חברים נפלתי בחנות בגדים "אמריקן איגל". הנפילה אירעה כתוצאה מכך שנתקעתי בקצהו של שולחן נמוך שהיה קשה לראות. כתוצאה מהנפילה פרקתי את הברך, ואני נעזר בקביים להליכה והמצב בקושי השתפר משבוע שעבר - אציין כי הברך נפוחה מאוד והדבר מצויין במכתב מהרופא. כמו כן קיבלתי כ20 ימי מחלה. ביקרתי במחלקת תאונות בלין יומיים אחרי התקרית. הופניתי לאורטופד ומשם להמשך בירור בMRI. רציתי לדעת, האם יש עילה לתביעה אם יראו נזק לברך בMRI? תודה! 
08/06/2015

שאלה:
שלום רב, בננו בן ה-3 נפצע בגן הפרטי עת שהחליק מהקורקינט והכידון נכנס לו לפה והכניס את השן הקדמית פנימה וגרם לתזוזה גם של השן הקדמית הנוספת, כתוצאה נעקרה השן הקדמית וזאת שלידה גם כנראה מיועדת לעקירה. האם מתקיימת עילת תביעה?  
06/06/2015

שאלה:
א.ג.נ שלום. לפני כשלוש שנים נפגעתי בת.ד במסגרת העבודה. סיימנו את התביעה מול חברת הביטוח של הרכב. כעת אני מעוניין לתבוע את ביטוח לאומי (ישנה הכרה). קבלתי המלצה מלקוח שלכם. כיצד ניתן להתחיל את התהליך?  
27/05/2015