פרויליך פרחי

שאלות במאגר

שאלות ותשובות > מאגר

שאלה:
שלום כתבתי לכם בעבר אני אשמח להתחיל קשר איתכם למטרת תביעה לתאונת דרכים קשה שעברתי רק שאני בלי טלפון וביוון ויש לי אפשרות להתקשר דרך וואטסאפ או סקייפ , האם ניתן לשוחח איתכם בדרך זו ? תודה 
10/10/2016

שאלה:
שלום אני עבודת בגן ילדים ונגרם לי פריצת דיסק המעסיק מסרב לתת טופס 250 וטוען שביטוח שלו לא מכסה פגיעה כזו ואין לו אפשרות לעזור לי האם יש משהו לעשות? 
09/10/2016

שאלה:
א.ג.נ בעלי מועסק בעיריית תל-אביב ומועסק בתחום הניקיון בבית ספר, לפני כחודש נפל בבית הספר ושבר את הכתף ונאלץ לעבור ניתוח וכעת בחופשת מחלה האם יש עילה לתביעה בנושא ואם כן האם משרדכם מטפל בנושא? 
09/10/2016

שאלה:
אני עברתי לפני כשלוש שנים ניתוח בגב התחתון מפריצת דיסק, עבדתי בסופר פארם כ18 שנה ולא אמרת שזה תאונת עבודה, אני עזבתי בנומבר 2013 את עבודתי בסופר פארם ובחודש אוגוסט 2014 כאשר עבדתי בעבודה אחרת שאינה עבודה הכרוכה בהרמת משאות כבדים כמו בסופר פארם נאלצתי לעבור נתוח לפריצת דיסק מאוד חריפה, האים זה נחשב לתאונת עבודה? 2 אני עובדת כעט במשביר לצרכן כשבעה חודשים, הרמתי משאות כבדים ונוצר לי בעיה בצוור שכעט אני אמורה לעבור נתוח בצווארלפריצת דיסק האם זה נחשב תאונת עבודה? 
07/10/2016

שאלה:
שלום עברתי תאונת דרכים בה הרכב שלי הלך טוטאלוס ובה איבדתי את ההכרה ונפצעתי וקיבלתי שלושה חודשי מחלה(פחות שבוע) מהרופא. כעת אני ביוון ורוצה להתחיל לתבוע האם ניתן לשוחח איתכם מהוואטסאפ ולקדם את העבודה המשותפת כשאני כאן? תודה ושנה טובה ומתוקה גל 
05/10/2016