תפריט
שאלות במאגר

שאלות במאגר

חיפוש במאגר שלח שאלה

29/07/2018
שאלה:
יש לי רשלנות מהשכרת רכב רכב שאני משכיר אותו ועבר טיפול 35 אלף לפני כשבוע במהלך נסיעה בכביש 6 התפוצץ גלגל ברוך השם ללא פגע אך רשלנות חמורה בכמה כסף מוערך הנזק? 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
אם ברוך השם אין נזק גם לא מגיע כלום. אין פיצוי על רשלנות ללא נזק.
סגור תשובה

28/07/2018
שאלה:
בוקר טוב אני לקוח חוזר רציתי לשאול האם אני זכאי עקב החלפת מפרק ירך לפיצוי כספי לאובדן כושר עבודה דרך ביטוח לאומי למרות שאני בחופשת מחלה ויש לי תו נכה עקב וועדת ניידות לפני 18 שנה לא מקבל שום קצבה מביטוח לאומי עקב זה האם זכאי לקצבה גם בחופשת מחלה שלא יודע מתי חוזר לעבודה 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
אם מדובר בתחלואה רגילה לא מגיע פיצוי מביטוח לאומי, מלבד , אולי, מ"נכות כללית" , קצבה זמנית לתקופה שהיית מוגבל עם יותר מ 50% נכות.
סגור תשובה

16/07/2018
שאלה:
אני בודק אפשרות להגיש תביעה נגד עורך דין בגין רשלנות וניגוד עניינים . 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
לא מטפלים במקרים כאלה.
סגור תשובה

16/07/2018
שאלה:
הילדה שלי הייתה בקייטנה והכניסה לאף בורג שנתקע לה בפנים והייתי איתה בבית חולים הצליחו להוציא לה את זה מבלי שתיפגע אבל זה היה ממש סיוט אני רוצה לתבוע יש לי על מה ? 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
אם זה הסתיים למרבה המזל ללא נזק המשכי אין כדאיות כלכלית לתביעה משפטית. צריך להוכיח רשלנות של הקייטנה, ונזק מתמשך. לא משתלם.
סגור תשובה

12/07/2018
שאלה:
שלום. אישתי נפלה ושברה את רגלה כשיצאה ממסעדה ליד עבודתה. האם אתם מטפלים בקייסים של תאונות מהסוג הזה? תודה. 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
כן. מטפלים נא להתקשר אלינו. 03-6114140 תודה.
סגור תשובה

25/06/2018
שאלה:
אברתי מיספר תאונות עבודה באבר ותופלתי ביתוח לאומי ,ארלו קיבלתי פיצוי . אני הימשקתי לעבוד באותו המקום. כנגד המיפעל לו עיגשתי תבייות.השילה אים יש יתישנות על אפשרות לבקש פיצוי אל נזיקין ש קרו לי? בתודה מרוש. 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
התיישנות היא 7 שנים מיום התאונה. פיצויים אפשר לקבל רק אם היתה רשלנות של המעביד.
סגור תשובה

23/06/2018
שאלה:
שלום אנו זקוקים לייעוץ באופן דחוף בגין תביעה נגד עורך דין המתקיימת נגדו קובלנה בלשכת עורכי הדין. אנו בתהליכים משפטיים מזה כ9 שנים. אנו מבקשים שתחזרו אלינו בהקדם האפשרי תודה 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
אנו לא עוסקים בכך. תודה.
סגור תשובה

20/06/2018
שאלה:
היי. אבא שלי עבר אירוע מוחי לפני כשבוע וחצי בזמן העבודה(לא מחשיבים לו את זה כתאונת עבודה) ועכשיו אחרי אישפוז ובדיקות הוא קיבל חודשיים נחלה שבהם הוא לא יעבוד ואחרי זה אם לא יהיה שום הסדר עם הביטוח לאומי הוא יישב בבית בגלל שהוא לא יכול לעבוד ולא יקבל על זה תשלום. רציתי לשאול אם יש לכם עורך דין שיכול לעזור מוך ביטוח לאומי ואם יש טעם בכלל. תודה רבה! 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
בעיקרון ארוע מוחי או התקף לב או כל תחלואה אחרת המתרחשת בזמן עבודה אינה הופכת אוטומטית ל"תאונת עבודה". הארוע צריך להיות גם "עקב העבודה". לכן, בעקרון אין הכרה במרבית הארועים האלה כ"תאונות עבודה". מדובר בתחלואה רגילה והזכאות היא לימי מחלה רגילים לפי חוק וצבירה, ולא מעבר לכך.
סגור תשובה

17/06/2018
שאלה:
במסגרת עבודתי כנהג מונית עברתי תאונת דרכים( שרשרת) שרכב מאחור נכנס במונית שלי בחוזקה ( כתוצאה מי זה המונית הושבתה ווטאלוס) אני אושפזתי בבית חולים שוחחרתי יום למחרת ועדין סובל מכאבים חזקים מאוד בראש גב צואר וסחרחורות , שאלה כאן האם יש עילה לתביעה על המכול החזקות שקיבלתי ועדין סובל מהם מאוד  
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
בוודאי שיש עילה לתביעה. נא להתקשר אלינו 03-6114140 תודה, אריאל.
סגור תשובה

15/06/2018
שאלה:
שלום רב אשתי נסעה במונית מטעם העבודה לסידורים..אושפזה באיכילוב ונרשם תאונת עבודה. המקרה הוא ביציאה מהמונית נתפסה הרגל בחגורה ועם היציאה מדלת המונית היא נפלה חזק ושברה בשלוש מקומות את הקרסול..ישנם 3 שברים ומתוכנן לה ניתוח בבית חולים איכילוב בשבוע הבא. אני מניח שיהיה נכות כלשהיא בהמשך הדרך. לאשתי יש ביטוח רפואי מורחב בהראל את מי מומלץ לתבוע חברת ביטוח נהג מונית? חברת ביטוח הראל? ביטוח לאומי..? אשמח לעזרה ולתאם פגישה.. תודה מראש בעבר הרחוק הגשתי תביעה דרככם עקב פציעה בחדר כושר.. תודה ברוך  
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
היי ברוך. ניתן להגיש תביעות כנגד כל הגופים שצויינו. כנגד ביטוח החובה של המונית, כנגד הביטוח הלאומי, וכנגד ביטוח התאונות האישיות. רצוי מאוד להתקשר אלינו 03-6114140 ולקבוע פגישה. תודה, אריאל.
סגור תשובה

11/06/2018
שאלה:
שלום אני נפגעתי בתאונת עבודה.נפל לי על הגב שק מלח במשקל 25 קילו.הייתי צריך להעביר את השק מקומת קרקע לקומה ראשונה שתנאי המעבר הם במדרגות והתקרה נמוכה עם צינות.{המעבר לא בטיחותי ולא נגיש}.כתוצאה מהפגיע יש לי שתי בלט דיסק בגב התחתון.אני כרגע בבית חודשיים. שאלתי האם יש פה אפשרות לתביעה של ביטוח לאומי והמעסיק.יש לציין שהמנהל מודע לזה שקשה להרים את השקי מלח והמעבר לא נוח להעברה.2.כמה אחוזי נכות ניתן להוציא על פגיעה כזאת? 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
אכן ניתן לתבוע את המעסיק כי נראה על פניו שיש כאן רשלנות. כמה כסף מגיע זו שאלה שלא ניתן להשיב עליה היום כי התשובה תלויה בהמון מרכיבים שאינם ידועים כמו: קשר סיבתי בין פריצות הדיסק לבין התאונה, כמה נכות אם בכלל נותרה, מה גובה השכר, מה הגיל, מה המצב הבריאותי הקודם, ועוד ועוד.
סגור תשובה

10/06/2018
שאלה:
עורך דין לענייני משפחה אשר מתרשל בתפקידו - לא מגיש לי את התביעות הנדרשות לא משיב לתביעות - מתחמק מלטפל בתיק ובאמצע כל התיק מחליט שלא רוצה לטפל עוד . מה עלי לעשות ? 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
ייתכן ויש כאן הפרת חוזה. אולי מצדיק השבה של מה ששולם. ניתן גם לפנות בתלונה ללשכת עורכי הדין.
סגור תשובה

08/06/2018
שאלה:
שלום ביתי משרתת בתותחנים ירדה מלוחמה וזה גרם לה מפח נפש. מזה כחודש וחצי התפתח לה פסוריאזיס לפי ממצאי הרופא הצבאי וזה ממשיך להתפשט לה. יש לציין שאף אחד במשפחה לא סובל ממחלה זו. האם התפרצות שכזו היא עילה לתביעה במשב"ט. 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
אם יוכח קשר סיבתי בין התחלואה לבין השירות ייתכן והיא תוכר כנכת צה"ל.
סגור תשובה

07/06/2018
שאלה:
שלום, מתנצלת מראש על המלל הרב. תבעתי אובדן כושר עבודה באיחור של מספר שנים. חברת ביטוח מוכנה להכיר באירוע ביטוח מיום הגשת התביעה ולא מיום קרות אירוע הביטוח. נאלצתי להגיש תביעה לביהמ"ש ע"מ שהחברה תכיר במועד אירוע הביטוח. אציין כי כשהגשתי את התביעה חתמתי על טופס בקשת מידע רפואי וויתור סודיות של חברת הביטוח. זה היה טופס סטנדרטי . כל מי שמציג הרשאה מחברת הביטוח יכול לפעול לפי הטופס. ההליך המשפטי רק התחיל ומשרד עו"ד שמייצג את חברת הביטוח דרש ממני לחתום על טופס ויתור סודיות נוסף. מדובר בטופס לא סטנדרטי שמאפשר את הפעולות הבאות: 1. לבקש מכל אדם או גוף ציבורי ולא ציבורי כל מידע על מצבי הבריאותי הסוציאלי הכלכלי הסיעודי השיקומי הגנטי והנפשי. 2. הוויתור מיועד גם ברה"נ לכל רופא, מוסד רפואי, או גורם אחר בתחום ברה"נ הגמילה והרווחה. 3. הוויתור משחרר את מוסר המידע מאחריות ומאפשר מתן כל מידע המצוי ברשותם כולל חומר המצוי במחשב ומאגרי המידע. 4. הבקשה חלה על כל ידע רפואי או אחר המצוי במאגרי המידע של כל המוסדות\פרטים\אירגונים המצוינים להלן . 5. הוויתור מאפשר למסור כל מידע בגין תביעות בגין ת.ד. ותביעות אחרות בחברות ביטוח ובתי משפט\דין כולל אישור לצלם את תיק התביעה בגין כל תביעה בנזיקין\דיני עבודה . 6. הוויתור מופנה גם ל"אבנר"\"הפול"\"קרנית" וכל חברות הביטוח האחרות (מפורטים שמות כל החברות ) לגבי תאונות דרכים, ביטוח חיים חבויות וכל מחלקה אחרת. 7. הוויתור הוא לגבי כל החומר המצוי בחברות אלה כולל תיק התביעה המלא כולל ח"ר, חקירות, חוו"ד, כתב תביעהמכתבי בא כוחו, פסיקה\פשרה בתיק וכל חומר אחר כולל ו\או מידע אחר, לרבות תאריכי תאונות שעברתי וחברות הביטוח המעורבות, חומר מנהלתי ומידע המצוי במאגרי המידע של החברות ואינו מוגבל לחומר רפואי בלבד.וכנ"ל לגבי תיקי תביעה בבתי המשפט, וביה"ד לעבודה . שאלה: האם עליי להיעתר לדרישת המשרד שמייצג את חברת הביטוח או שעליי לעמוד על כך שישתמשו באישור שמסרתי לחברת הביטוח ושבאפשרותם להשתמש בו? תודה, ניבר  
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
מקובל לתת לנתבעים בגין נזקי גוף כתבי ויתור על סודיות רפואית. בתיאוריה לאדם שתובע פיצויים בשל נזקי גוף עקב ארוע "חדש" אין סיבה להסתיר את עברו הרפואי שהרי הוא אדם ישר שאין לו מה להסתיר. לכן, מהווה סירוב לחתום על וס"ר כללי מעין "אור אדום" וחשד שיש לו מה להסתיר.
סגור תשובה

06/06/2018
שאלה:
שלום רב, השתמשנו בשירותכם פעמיים בעבר הרחוק ואנו תמיד ממליצים עליכם לחברינו. לכן מן הסתם ברור שנרצה שוב את עזרתכם בתביעה שאנו מעוניינים להגיש. אישתי עברה תאונת דרכם עצמית ללא מעורבות כלי רכב נוספים. ביציאה מחנייה, חשבה שהיא על הילוך אחורי אך בעצם היתה על D ופגעה חזיתית בחומה. יום למחרת ניגשנו למיון (סורוקה)ולאחר סדרת צילומים, אישתי התחילה לפתח התנהגות מאוד מוזרה. פסיכיאטרית בדקה אותה במיון ואיבחנה אותה כסובלת מהתקף מאניה. כמובן שזו היתה הפעם הראשונה אי פעם שהיא מאובחנת במחלה נפשית. במשך חמשת הימים לאחר מכן, מצבה הנפשי החמיר עד כדי אישפוז כפוי במחלקה סגורה בבה"ח הפסיכאטרי בב"ש. בשיחרורה מבה"ח הפסיכאטרי היא אובחנה כדו קוטבית. כרגע היא בבית מטופלת בכדורים וקיבלה 100% אי כושר עבודה ו 50% נכות כללית לתקופה של שנה מביטוח לאומי. בצילומי הרנטגן שעברה במיון לא נמצאה עדות לשברים. פרטים נוספים שאולי יעזרו לכם לגבש דיעה: אישתי (דנה) בת 39. אחיה ואביה דו קוטביים. אשמח לקבל מכם חוות דעת האם ניתן לקשר בין המחלה שהתפרצה לתאונת הדרכים והאם ניתן לבנות תיק לתביעת חברת הביטוח חובה. בכבוד רב, משה 
לחץ כאן לקריאת התשובה>
תשובה:
היי משה. מתנצל על העיכוב. נא להתקשר אלינו 03-6114140 לבקש את אריאל.תודה.
סגור תשובה


  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10