תפריט
אודות

אודות

אודות
משרדנו הוקם בשנת 1989 ע"י עורכי הדין אריאל פרויליך וניסים פרחי, לאחר שנות עבודה רבות בתחום הנזיקין.
מאז הקמתו גדל המשרד וצמח. כיום ממוקם המשרד במגדל "משה אביב" (שער העיר), רח' ז'בוטינסקי 7, רמת גן (קומה 43). במשרדנו 12 עורכי דין, 4 מתמחים, ו- 8 מזכירות ועוזרות משפטיות.

השקפת עולם
מבחינתנו, דיני הנזיקין – התחום המשפטי בו אנו עוסקים, הינו המשפט הטבעי, הגלמי והקדום, שגם אם התפתח משך אלפי שנות קיומו, והפך מורכב וסבוך, אינו יותר מפתרון סכסוך בין אדם לחברו.
ככל ייצוג של צד לסכסוך, הדרך האחת לעזור לו היא הבנת האינטרס שלו, והוצאתו במהירות המירבית ממעגל המשפט, לשביעות רצונו. זהו בתמצית השירות שאנו משתדלים לתת. איננו משלים את לקוחותינו בסיפורי בדיות והבטחות סרק, ומשתדלים ליתן ללקוחותינו אמות מידה מציאותיות ככל האפשר, בדבר מצבם המשפטי וסיכוייהם במשפט.

אנו דוגלים בהשקפת עולם, שלדעתנו היא בסיס המשפט: צדק, יושר ועזרה לאלו שזקוקים לה. אנו מנסים להחדיר ולשדר ללקוחותינו ולעובדינו ייצוג מכובד, ללא משוא פנים ללא מורא וללא אשליית הלקוח.

ניסינו לברור את עובדינו בקפידה, ותוך התאמה להשקפת עולמנו. הכשרנו את עובדינו להתמחות בכל תחומי עיסוקנו, ומעבר לידע האקדמי הדגש הוא על מקצוענות בעבודות השטח, אשר דורשות יכולת, מסירות, עקשנות ונסיון רב. הרקע העובדתי, עיבודו, הבנתו, חשובים לא פחות מהבנת הדין התיאורטי.
מרבית עובדינו התמחו במשרדנו, ולמדו אצלנו ותחת פיקוחנו את רזי המקצוע. אנו מלווים את הלקוח בייעוץ רפואי שוטף שניתן ע"י רופאים בכירים בכל תחומי הרפואה. רופאים מומחים בתחומי האורטופדיה, הנוירולוגיה, אף-אוזן-גרון, פסיכיאטריה ופלסטיקה צמודים למשרדנו לא רק במתן חוות-דעת רפואיות, אלא גם בבדיקות שוטפות, הערכת המצב הרפואי ומענה מיידי על כל שאלה או בעייה רפואית המתעוררת במהלך הטיפול בלקוח.
במשרדנו מומחים בתחומי הסיעוד, התחבורה, הבטיחות, הרכב, הדיור והנזק הכלכלי צמודים למשרדנו לצורך ייעוץ ועריכת חוות-דעת.